درباره جوملا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

جوملا  یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و متن باز (CMS) برای انتشار محتوای وب است. در طول این سالیان جوملا  جوایز زیادی کسب کرده است. جوملا یک فریمورک با معماری MVC است که می تواند به طور مستقل به عنوان یک CMS استفاده شود که به شما امکان ایجاد برنامه های آنلاین قدرتمند را می دهد.

جوملا  یکی از محبوب ترین نرم افزارهای وب است.دلیل این محبوبیت اطمینان جامعه جهانی توسعه دهندگان و داوطلبان به این پلت فرم است.از ویژگی های مهم جوملا که باعث اطمینان کاربران شد شامل مواردی مثل  کاربر پسند بودن، قابلت ارتقا، قابلیت چند زبانه ، قابل دسترسی، پاسخگو، بهینه شده برای موتورهای جستجو و خیلی موارد بیشتر می باشد.


حذف رقم اعشار قیمت در MediaStore

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگر شما هم جزء افرادی هستید که از کامپوننت mediastore برای فروش فایل در وب سایت تان استفاده می کنید حتما این سوال برای شما پیش آمده که چطور میشه رقم اعشار رو از قسمت قیمت حذف کرد. در تنظیمات کامپوننت متاسفانه امکانی برای تغییر این مورد وجود ندارد، اما راه دیگری وجود دارد.


جوم تولز ، فروشگاه ابزار جوملا

هدف از ایجاد وب سایت جوم تولز راه اندازی یک فروشگاه ابزار جوملا و ارائه بهترین و پرطرفدارترین افزونه های جوملا در قالب زبان فارسی می باشد. با این تفاوت که تمام زوایای افزونه ها تا حد امکان برای زبان فارسی بهینه باشد. تا جایی که ظاهرافزونه در مدیریت جوملا نیز برای زبان فارسی بهینه باشد.

ارتباط با ما

پست الکترونیک : info @ joomtools.ir
تلفن: 09359574251
هنوز حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام!

ورود به حساب کاربری