جوملا  یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و متن باز (CMS) برای انتشار محتوای وب است. در طول این سالیان جوملا  جوایز زیادی کسب کرده است. جوملا یک فریمورک با معماری MVC است که می تواند به طور مستقل به عنوان یک CMS استفاده شود که به شما امکان ایجاد برنامه های آنلاین قدرتمند را می دهد.

جوملا  یکی از محبوب ترین نرم افزارهای وب است.دلیل این محبوبیت اطمینان جامعه جهانی توسعه دهندگان و داوطلبان به این پلت فرم است.از ویژگی های مهم جوملا که باعث اطمینان کاربران شد شامل مواردی مثل  کاربر پسند بودن، قابلت ارتقا، قابلیت چند زبانه ، قابل دسترسی، پاسخگو، بهینه شده برای موتورهای جستجو و خیلی موارد بیشتر می باشد.


اگر شما هم جزء افرادی هستید که از کامپوننت mediastore برای فروش فایل در وب سایت تان استفاده می کنید حتما این سوال برای شما پیش آمده که چطور میشه رقم اعشار رو از قسمت قیمت حذف کرد. در تنظیمات کامپوننت متاسفانه امکانی برای تغییر این مورد وجود ندارد، اما راه دیگری وجود دارد.


جوم تولز ، فروشگاه ابزار جوملا

هدف از ایجاد وب سایت جوم تولز راه اندازی یک فروشگاه ابزار جوملا و ارائه بهترین و پرطرفدارترین افزونه های جوملا در قالب زبان فارسی می باشد. با این تفاوت که تمام زوایای افزونه ها تا حد امکان برای زبان فارسی بهینه باشد. تا جایی که ظاهرافزونه در مدیریت جوملا نیز برای زبان فارسی بهینه باشد.

ارتباط با ما

پست الکترونیک : info @ joomtools.ir
تلفن: 09359574251
© 2020 کلیه حقوق این وب سایت برای ارژنگ وب محفوظ می باشد.