0

محصولی به سبد اضافه نکرده اید

کامپوننت انتخاب رنگ محصول ویرچومارت فارسی

این افزونه جوملا یک افزونه کاربردی برای ویرچومارت می باشد که به صفحه جزئیات محصول ویرچومارت اضافه شده و امکان انتخاب رنگ محصول را برای مشتریان فراهم می سازد. این افزونه جوملایی دارای امکانات جالب دیگری نیز هست که در ادامه مشاهده می کنید.

5,000 تومان

دموی افزونه

افزونه ویرچومارت با اینکه دارای فیلد انتخاب رنگ محصول می باشد ،اما محدودیت هایی دارد .افزونه کاربردی JMS VM Customize یک افزونه کمکی برای فروشگاه ساز ویرچومارت جوملا می باشد. این افزونه جوملایی به قسمت جزئیات محصول ویرچومارت اضافه می شود و امکان انتخاب رنگ را برای مشتریان فراهم می سازد. و البته می توان برای هر رنگ یک افزایش قیمت هم تعیین کرد که با انتخاب آن قیمت محصول افزایش می یابد. از ویژگی های دیگر این محصول که بسیار هم کاربردیست این است که برای هر رنگ می توان عکسهای مجزا تعیین کرد، که مشتری با انتخاب هر رنگ ، عکسهای مختص آن رنگ را مشاهده کند.

نظرات کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است.

نظرتان را اضافه کنید

لطفا برای ثبت نظر حساب کاربری خود شوید

درباره جوم تولز

هدف از ایجاد این وب سایت ارائه بهترین و پرطرفدارترین افزونه های جوملا در قالب زبان فارسی می باشد. با این تفاوت که تمام زوایای افزونه ها تا حد امکان برای زبان فارسی بهینه باشد. تا جایی که ظاهرافزونه در مدیریت جوملا نیز برای زبان فارسی بهینه باشد.

ارتباط با ما

پست الکترونیک : info@joomtools.ir
تلفن: 09359574251

عضویت در خبر نامه

از جدیدترین محصولات و تخفیف های ما آگاه شوید. ما اسپم ارسال نمی کنیم.