افزونه فروش پین کد هیکاسریال فارسی ( HikaSerial )

کامپوننت های فارسی بازدید: 1165

 نسخه افزونه : 2.1.1

سازگاری : 3

نوع افزونه : ک پ م

مشاهده دمو

افزونه  پین کد ساز هیکاسریال ، اولین سیستم فروش پین ، سریال و لاینسس با قابلیت اتصال به سیستم عظیم فروشگاه ساز هیکاشاپ می باشد. که به شما امکان فروش انواع لاینسس های محصولات ، فروش پین کد و سریال و یا اختصاص سریال نامبر به محصولات مجازی را می دهد.

کامپوننت HikaSerial یک افزونه جانبی برای سیستم فروشگاه ساز هیکاشاپ است که امکان راه اندازی سیستم فروش پین کد ، سریال نامبر ، کارت شارژ و لایسنس را بصورت آنلاین و ایمن فراهم میکند.

یکی از بزرگترین قابلیت های و ویژگی ها منحصر بفرد افزونه هیکاسریال امکان اتصال از طریق وب سرویس به سایر سرویس های فروش لاینسس و پین می باشد. سرویس پین ساز این قابلیت را به شما میدهد که لاینسس محصولات مجازی مانند فایل های PDF ، نرم افزارها و ... را با اطمینان خاطر به این سیستم معرفی کنید و بابت هر نسخه فروش از محصول خود سیستم بصورت خودکار یک لاینسس را به محصول اختصاص دهد. یکی از قابلیت های ویژه این محصول فروش لاینسس های محصولات آنتی ویروس با امنیت بالا می باشد. البته از کاربرد دیگر این کامپوننت میتوان به ارائه کد پشتیبانی مخصوص به محصولات فروخته شده اشاره کرد. در واقع به ازای فروش هر یک عدد محصول، یک کد به عنوان شماره پشتیبانی اختصاص داد. کامپوننت HikaSerial تحت کنترل کامپوننت هیکاشاپ کار میکند و برای نصب ابتدا باید هیکاشاپ را نصب نمایید.

برخی از ویژگی های این افزونه عبارتند از :

20,000تومان
چاپ