مقالات

مقالات

رفع مشکل باز نشدن لیست کشویی ویرچومارت

رفع مشکل باز نشدن لیست کشویی ویرچومارت در زبان فارسی

سلام به همه دوستان عزیز. اگر شما هم جزء کسانی هستید که از افزونه فروشگاه ساز ویرچومارت برای فروش محصولات خود در سایت تان استفاده می کنید ، حتما به مشکل باز نشدن لیست های کشویی در قسمت مدیریت ویرچومارت در زبان فارسی شده اید. حال برای رفع مشکل لیست کشویی ویرچومارت آموزشی ترتیب داده ایم که نظر شما را به آن جلب می کنیم.

درباره جوملا

جوملا  یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و متن باز (CMS) برای انتشار محتوای وب است. در طول این سالیان جوملا  جوایز زیادی کسب کرده است. جوملا یک فریمورک با معماری MVC است که می تواند به طور مستقل به عنوان یک CMS استفاده شود که به شما امکان ایجاد برنامه های آنلاین قدرتمند را می دهد.

جوملا  یکی از محبوب ترین نرم افزارهای وب است.دلیل این محبوبیت اطمینان جامعه جهانی توسعه دهندگان و داوطلبان به این پلت فرم است.از ویژگی های مهم جوملا که باعث اطمینان کاربران شد شامل مواردی مثل  کاربر پسند بودن، قابلت ارتقا، قابلیت چند زبانه ، قابل دسترسی، پاسخگو، بهینه شده برای موتورهای جستجو و خیلی موارد بیشتر می باشد.

حذف رقم اعشار قیمت در MediaStore

اگر شما هم جزء افرادی هستید که از کامپوننت mediastore برای فروش فایل در وب سایت تان استفاده می کنید حتما این سوال برای شما پیش آمده که چطور میشه رقم اعشار رو از قسمت قیمت حذف کرد. در تنظیمات کامپوننت متاسفانه امکانی برای تغییر این مورد وجود ندارد، اما راه دیگری وجود دارد.

جوم‌تولز، فروشگاه ابزار جوملا

هدف از ایجاد وب‌سایت جوم‌تولز راه‌اندازی یک سامانه برای دانلود ابزارهای مفید جوملا و ارائه بهترین و پرطرفدارترین افزونه‌های جوملا در قالب زبان فارسی است. با این تفاوت که تمام زوایای افزونه‌ها تا حد امکان برای زبان فارسی بهینه است. تا جایی که ظاهر افزونه در مدیریت جوملا نیز برای زبان فارسی بهینه سازی شده است.

ارتباط با ما

    تلفن تماس  : 09359574251

ایمیل : info @ joomtools.ir