طراحی قالب جوملا

طراحی قالب جوملا به صورت سفارشی و اختصاصی

اگر هدف شما راه اندازی یک وب سایت اختصاصی با سیستم مدیریت محتوای جوملا است، لازم است که قالب آن به صورت اختصاصی طراحی شود. استفاده از قالب های آماده جوملا شما را محدود خواهد کرد.

از مهم ترین مزایای طراحی قالب اختصاصی جوملا این است که ظاهر تمامی افزونه های سایت اعم از فروشگاه ساز، رزرو آنلاین، کاتالوگ ساز و ... با قالب اختصاصی سایت یکپارچه سازی خواهند شد.

این سرویس برای افراد ، شرکت ها ، ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی مناسب است و چنانچه قصد داشته باشید وب سایت خود را از ابتدا راه اندازی کنید و یا برای وب سایتی را که قبلا طراحی شده و فعال است، قالب جدید طراحی کنید، می توانید از سرویس طراحی قالب اختصاصی جوم تولز استفاده کنید و سایت خود را به یک وب سایت حرفه ای با ظاهری شیک و مدرن مبدل سازید.

Image

چرا به قالب اختصاصی جوملا نیاز داریم؟

Image
Image

یکپارچه سازی ظاهر همه افزونه های سایت با قالب سایت

چینش آیتم های سایت به دلخواه شما

سرعت لود بالا و بهینه سازی کامل برای موتور های جستجو

طراحی بر اساس طرح گرافیکی مورد نظر شما

استفاده از فونت دلخواه شما در قالب

سازگاری کامل با همه دستگاه ها اعم از موبایل و تبلت

شش ماه پشتیبانی رایگان جوم تولز

استفاده از فونت آیکن های متنوع و حرفه ای

صفحه اختصاصی برای صفحه به زودی و صفحه خطای 404

و بسیاری موارد دیگر که بسته به نیاز شما تامین خواهد شد

روند ثبت سفارش و طراحی قالب اختصاصی چگونه است؟

1

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

از طریق تماس تلفنی و یا گفتگوی آنلاین می توانید با ما از نیازهای وب سایت تان سخن بگویید. و ما برا اساس اصول طراحی وب و نیازسنجی شما پیشنهادهای خود را ارائه می دهیم.

شماره تماس جهت مشاوره رایگان : 09359574251

2

ثبت سفارش طراحی قالب

ثبت سفارش طراحی قالب

پس از دریافت مشاوره از کارشناسان ما ، سفارش خود را در سایت ثبت کرده و اقدام به ارائه نمونه های اولیه و طرح های مد نظر خود برای طراحی می کنید.

ثبت سفارش

3

برآورد هزینه و پیش پرداخت

برآورد هزینه و پیش پرداخت

پس از دریافت اطلاعات در بخش مشاوره و ثبت سفارش، ما بر اساس نیازهای کارفرما هزینه طراحی قالب را محاسبه کرده و به اطلاع می رسانیم. کارفرما در صورت تمایل به انجام پروژه، نسبت به پرداخت 40 درصد مبلغ کل پروژه اقدام می کند.

4

ارائه طرح اولیه و نظرخواهی

ارائه طرح اولیه و نظرخواهی

در این مرحله طرح اولیه قالب سایت به کارفرما ارائه می شود و نظرات کارفرما دریافت می شود. این نظرات در صورت امکان و با شرط عدم مغایرت با اصول طراحی در قالب اعمال می شود.

5

تحویل قالب و شروع پشتیبانی

تحویل قالب و شروع پشتیبانی

در مرحله پایانی، نسخه نهایی قالب پس از تایید کارفرما  نصب و تحویل خواهد شد. بعد از تحویل قالب سایت به مدت 6 ماه تحت پشتیبانی فنی ما خواهد بود.

جوم‌تولز، فروشگاه ابزار جوملا

هدف از ایجاد وب‌سایت جوم‌تولز راه‌اندازی یک سامانه برای دانلود ابزارهای مفید جوملا و ارائه بهترین و پرطرفدارترین افزونه‌های جوملا در قالب زبان فارسی است. با این تفاوت که تمام زوایای افزونه‌ها تا حد امکان برای زبان فارسی بهینه است. تا جایی که ظاهر افزونه در مدیریت جوملا نیز برای زبان فارسی بهینه سازی شده است.

ارتباط با ما

    تلفن تماس  : 09359574251

ایمیل : info @ joomtools.ir