کامپوننت های جوملا

JMS VM Customize

کامپوننت انتخاب رنگ محصول ویرچومارت فارسی

 نسخه افزونه : 1

سازگاری : 3

نوع افزونه : کامپوننت پلاگین

مشاهده دمو

10,000تومان

این افزونه جوملا یک افزونه کاربردی برای ویرچومارت می باشد که به صفحه جزئیات محصول ویرچومارت اضافه شده و امکان انتخاب رنگ محصول را برای مشتریان فراهم می سازد. این افزونه جوملایی دارای امکانات جالب دیگری نیز هست که در ادامه مشاهده می کنید.

افزونه ویرچومارت با اینکه دارای فیلد انتخاب رنگ محصول می باشد ،اما محدودیت هایی دارد .افزونه کاربردی JMS VM Customize یک افزونه کمکی برای فروشگاه ساز ویرچومارت جوملا می باشد. این افزونه جوملایی به قسمت جزئیات محصول ویرچومارت اضافه می شود و امکان انتخاب رنگ را برای مشتریان فراهم می سازد. و البته می توان برای هر رنگ یک افزایش قیمت هم تعیین کرد که با انتخاب آن قیمت محصول افزایش می یابد. از ویژگی های دیگر این محصول که بسیار هم کاربردیست این است که برای هر رنگ می توان عکسهای مجزا تعیین کرد، که مشتری با انتخاب هر رنگ ، عکسهای مختص آن رنگ را مشاهده کند.

جوم تولز ، فروشگاه ابزار جوملا

هدف از ایجاد وب سایت جوم تولز راه اندازی یک سامانه برای دانلود ابزارهای مفید جوملا و ارائه بهترین و پرطرفدارترین افزونه های جوملا در قالب زبان فارسی می باشد. با این تفاوت که تمام زوایای افزونه ها تا حد امکان برای زبان فارسی بهینه باشد. تا جایی که ظاهرافزونه در مدیریت جوملا نیز برای زبان فارسی بهینه باشد.

ارتباط با ما

پست الکترونیک : info @ joomtools.ir
تلفن: 09359574251
© 2021 کلیه حقوق این وب سایت برای ارژنگ وب محفوظ می باشد.