ماژول های جوملا

VM Synthetic Dashboard

داشبورد ترکیبی ویرچومارت فارسی VM Synthetic Dashboard

 نسخه افزونه : 1.3.8

سازگاری : 3

نوع افزونه : ماژول

10,000تومان

افزونه داشبورد ترکیبی ویرچومارت VM Synthetic Dashboard یک ماژول مدیریتی است که در صفحه اصلی مدیریت جوملا در موقعیت cpanel منشر می شود. در قسمت بالایی این ماژول پنج میانبر مهم از فروشگاه ویرچومارت گنجانده شده است. در قسمت پایین تر ماژول شش زبانه وجود دارد که در هر زبانه اطلاعات آماری از فروشگاه ویرچومارت نمایش دهده می شود. این افزونه توسط جوم تولز فارسی سازی و تاریخ آن به شمسی تبدیل شده است. 

زبانه ها ی ماژول VM Synthetic Dashboard شامل اطلاعاتی است که در زیر به تفکیک شرح داده می شود.

فروش ماهانه : در این زبانه آمار ماهانه فروش و سفارشات ، هم به صورت نمودار و هم به صورت جدول نمایش داده می شود.

سفارشات اخیر : در این زبانه اطلاعات آخرین سفارشات ثبت شده در فروشگاه اعم از نام مشتری ، شرکت ، وضعیت سفارش ، مبلغ و تاریخ سفارش قابل مشاهده است.

بررسی های اخیر : در این قسمت شما می توانید آخرین نظرات ثبت شده کاربران درباره محصولات فروشگاه را مشاهده کنید.

آخرین کالاها : در این بخش اطلاعات آخرین محصولاتی که به فروشگاه اضافه شده اند شامل نام کالا ، کد کالا ، دسته بندی و قیمت لیست شده اند.

محبوبترین محصولات : در این زبانه محصولاتی که توسط کاربران سایت به لیست علاقمندی شان اضافه شده اند به ترتیب تعداد نمایش داده می شود. این زبانه به تازگی در آخرین نسخه این افزونه اضافه شده است. این قسمت متصل به افزونه VirtueMart Essentials می باشد که بزودی نسخه فارسی آن از سایت جوم تولز منتشر خواهد شد.

خریداران اخیر : در این قسمت لیست افرادی که اخیرا از فروشگاه خرید کرده اند نمایش داده می شود.

لازم به ذکر است که تعداد رکوردها برای همه زبانه ها از بخش مدیریت ماژول قابل تنظیم است.

جوم تولز ، فروشگاه ابزار جوملا

هدف از ایجاد وب سایت جوم تولز راه اندازی یک سامانه برای دانلود ابزارهای مفید جوملا و ارائه بهترین و پرطرفدارترین افزونه های جوملا در قالب زبان فارسی می باشد. با این تفاوت که تمام زوایای افزونه ها تا حد امکان برای زبان فارسی بهینه باشد. تا جایی که ظاهرافزونه در مدیریت جوملا نیز برای زبان فارسی بهینه باشد.

ارتباط با ما

پست الکترونیک : info @ joomtools.ir
تلفن: 09359574251
© 2021 کلیه حقوق این وب سایت برای ارژنگ وب محفوظ می باشد.